Jump to content

Problemă steam cs 1.6

Recommended Posts

Salutare, de 2-3 zile, cand ma joc cs 1.6 (mereu am jucat doar steam on), am sesizat urmatoarea problema si anume: Restul jucatorilor nu ma pot vedea ca sunt steam on cum, de altfel, nici eu pe ei (iar inainte ii vedeam pe cei care joaca steam, la fel si ei pe mine). Tot acum 2-3 zile, umblasem eu prin msconfig, la servicii, dar i.am dat „enable„ la steam, dar degeaba. Precizez ca nu folosesc coduri, iar la „starea VAC”, scrie: „ nu exista banari VAC pe cont„. Daca a mai patit cineva sau stiti care ar fi problema, raman recunoscator. Multumesc anticipat.

p.s am dezinstalat si instalat steamul de vreo 5 ori, folosesc windows 10 pro.

Doar pe anumite rezolutii se poate vedea cine are steam si etc. Daca ai rezolutia corecta si totusi nu iti arata atunci este de la serviciile steam si/sau server. Sunt multe servere care de ceva vreme nu mai afiseaza cine are steam (nu stiu daca e neaparat o problema cu steam-ul sau cu serviciile de host ale serverului). Daca totusi te roade tare faptul ca nu poti vedea cine e steam on din "TAB" nu stiu ce poti face pentru remediere.

• Upvote 1
2 hours ago, J-Dog1338 said:

Doar pe anumite rezolutii se poate vedea cine are steam si etc. Daca ai rezolutia corecta si totusi nu iti arata atunci este de la serviciile steam si/sau server. Sunt multe servere care de ceva vreme nu mai afiseaza cine are steam (nu stiu daca e neaparat o problema cu steam-ul sau cu serviciile de host ale serverului). Daca totusi te roade tare faptul ca nu poti vedea cine e steam on din "TAB" nu stiu ce poti face pentru remediere.

Am jucat pe cea mai mica 600 și la început puteam vedea, am dus acum iar pe 800 și degeaba.. Nu că mă roade, dar când puteau să mă vadă și ei și eu pe ei, nu mă controlau așa des.. Asta era. Alte idei ai? Mulțumesc 

19 hours ago, Broken Smile said:

Ai incercat sa schimbi rezolutia la joc?

Am jucat pe cea mai mica, aia 600 sau 600 și ceva și a mers, după am sesizat că ăștia nu mă mai vad pe mine Steam On și nici eu pe ei, acum am schimbat pe 800 și tot degeaba.. Ce idei ai? Mulțumesc.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.