Jump to content

BATTLE- Eminescu vs Bonzo [winner bonzo]

Recommended Posts

Îmi place V1, este o lucrare frumoasă, în schimb votul meu este pentru V2 din următoarele considerente: 
- îmi place stock-ul ales mai mult; alegerea stock-ului pe care lucrezi poate influența la fel de mult în bine sau în mai puțin bine rezultatul final al lucrării;
- pe partea de editare îmi plac efectele, colorizarea (paletă de culori mai plăcută dpmdv.), și în același timp îmi place „excesul” de sharpen, sunt „adeptul” sharpen-ului și eu;
- alegerea fontului, poziționarea textului și culorile mai evidențiate m-au câștigat pe parte de text, se potrivește mai bine și e din același „film”;

Felicitări amândurora pentru lucrări! 🙂

Edited by MAD
  • Upvote 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.